Renovace a nátěry asfaltových střech

Renovační nátěry střech jsou rychlou, efektivní a cenově dostupnou cestou jak zamezit netěsnostem či zatékání. Zároveň podstatně prodlužují životnost jak krytiny tak i celých střech a navrací jim krásný vzhled. 

Asfaltové střešní krytiny v podobě šindelů či lepenkových pásů nejsou výjimkou. Dopřejte své střeše omlazovací kůru v podobě renovace a nátěru, čímž jí navrátíte původní krásu, prodloužíte její životnost a zamezíte růstu nejrůznějších lišejníků, mechů či výkvětu solí po dlouhou řádku let. 

Disponujeme profesionální technikou, špičkovými nátěrovými hmotami i dlouholetými zkušenostmi, na základě kterých garantujeme precizně odvednou práci s jasně viditelnými výsledky.   

Prohlédněte si naše reference

Postup renovace asfaltových střech

1. Zakrytí a ochrana okolí

Zakládáme si na tom, abychom při naší práci neponičili či nezašpinili jakékoli prvky vašeho domu. Proto je prvním krokem při renovaci asfaltové střechy pečlivé zakrytí všech míst, jakými jsou okna, komín, korouhvičky, části fasády či další místa, která nesmí přijít do styku s vodou či barvou.


2. Očištění vysokotlakou myčkou

Druhým krokem při renovaci asfaltové střechy je její důkladné očištění od prachu, nečistot a veškeré vegetace. K tomu využíváme profesionální vysokotlakou myčku značky Karcher, která je schopna střechu dokonale očistit a základně tak připravit plochu střechy pro pozdější aplikaci barvy. 

3. Kontrola a vyspravení krytiny

Po očištění střechy následuje detailní kontrola krytiny i klempířských prvků a jejich případná oprava či výměna za nové, jsou-li poškozené.

4. Nátěry / nástřiky střechy

Dalším krokem je nátěr nebo přesněji řečeno nástřik hliníkové střechy pomocí špičkového airless stroje značky Storch, který zajišťuje rovnoměrné rozprostření barvy na krytinu.

5. Úklid a předání střechy

Po dokončení všech prací odstraníme krycí folie, uklidíme všechen nepořádek a střechu vám předáme k dalšímu dlouholetému užívání

Máte dotaz nebo poptávku?