Reference

Renovacím a nátěrům střech a střešních krytin se věnujeme již více než 8 let. Za tu dobu jsme nasbírali přes 250 referencí rozprostřených od Plzně až po Bratislavu. Níže si můžete prohlédnout několik vybraných zakázek. Budete-li si přát vidět některou z námi renovovaných střech na vlastní oči, kontaktujte nás. Rádi vám poskytneme seznam realizací z vašeho okolí.   


Renovace plechové střechy - Černilov, Hradec Králové

Představujeme renovaci plechové střechy, kterou jsme prováděli v letních měsících roku 2017 nedalo Hradce Králové. Starý nátěr krytiny dalece překonal svojí životnost a v některých místech se začala projevovat koroze. Barvu nátěru jsme volili s ohledem na to, že majitel stavby měl ve stejné barvě zakoupenou krytinu Satjam, která měla přijít na kryté stání pro automobil. 


Renovace taškové střechy - Lázně Bělohrad

V případě této realizace jsme prováděli kompletní renovaci taškové střechy. Základem byla silně znečištěná Alpská taška Bramac, která má hrubou povrchovou úpravu, aby z ní nesjížděl sníh. Současně se ale v jejím případě dobře daří mechům, což je vidět na fotografiích níže. V první fázi jsme střechu důkladně očistili od nečistot a vegetace, vyměnili jsme izolaci kolem komínů, poškozené tašky a provedli nástřik barvou s přimíchaným fungicidem, který zabraňuje opětovnému růstu mechů a lišejníků. Nástřik jsme provedli ve dvou vrstvách. Nástřik barvou bohužel nemáme zdokumentovaný, avšak v případě zájmu se vám pokusíme fotografie zprostředkovat. 


Renovace eternitové střechy - okres Břeclav

Renovace eternitové střechy z léta roku 2017 v okrese Břeclav. Původní krytina byla průměrně znečištěná a porostlá vegetací, avšak jednotlivé šablony byly po mechanické stránce ve vynikající kondici. Střecha byla pro provedení renovace a nátěru v ideálním stavu. Po očištění vysokotlakou myčkou jsme zbrousili také zkorodované části klempířských prvků jako jsou vikýře a nanesli na daná místa základní nátěr. Následovala penetrace krytiny a nástřik barvou ve dvou vrstvách.  


Čištění taškové střechy - Hradec Králové

Realizace z roku 2017, při které jsme očistili taškovou krytinu pomocí vysokotlaké myčky a dále betonovou zámkovou dlažbu, která byla v okolí rodinného domu. Zákazník si naše služby vybral v souvislosti s pracemi, které naše společnost prováděla v sousedství. 


Renovace eternitové střechy - Štěpánov, okres Olomouc

Renovace a nátěr eternitové střechy jsme prováděli v letních měsících roku 2017 nedaleko Olomouce. Součástí prací bylo také rozebrání nefunkčního komínu pod úroveň střechy, nátěr okapů a svodů a výměna poškozených šablon z vlnitého eternitu. Samotná krytina byla středně znečištěná a porostlá vegetací. Po jejím očištění následoval penetrační nástřik a nástřik barvou ve dvou vrstvách, což prodloužilo životnost střechy o minimálně 15 let. 


Čištění asfaltové střechy - Olešnice v Orl. Horách

V tomto případě řešil náš zákazník problém s růstem mechů na své střeše především na straně u lesa. V rámci našich služeb jsme nabídli očištění střechy vysokotlakou myčkou s navazujícím nástřikem fungicidním prostředkem, který účinně zabraňuje opětovnému růstu mechů, lišejníků na krytině. Komplikací bylo, že objekt není napojen do vodovodního řadu, kapacita studánky nedostačovala a proto jsme používali při čištění vodu s nedalekého potoka. 


Renovace eternitové střechy - Běloves

V případě tohoto zákazníka jsme provedli kompletní renovaci eternitové střechy doplněnou o opravu komínu a montáž komínových hlav z aluzinkového plechu. Krytinu si zákazník přibližně 30 let nazpět natíral sám, přičemž některá místa již jevila vysoké známky poškození a nátěr několikanásobně překonal svojí životnost. Po očištění jsme na střechu nanesli penetraci a následně proběhl nástřik ve dvou vrstvách. 


Čištění taškové střechy - Hradec Králové

V tomto případě jsme prováděli čištění taškové střechy stáří přibližně patnácti let. Na střeše byla použitá klasická probarvená taška značky Bramac bez glazury. 


Renovace taškové střechy - Uherské Hradiště

Renovace taškové střechy v Uherském Hradišti, při které jsme krom standardního očištění, penetrace a nástřiku barvou ve dvou vrstvách prováděli také nátěr klempířský prvků do tmavšího odstínu hnědé a nátěr dřevěného podbití. Uspořádání střechy a objektu vyžadovalo důkladné zakrytí solárních panelů a také zimní zahrady, aby nedošlo k jejich znečištění nebo poškození. Do barvy jsme přimíchali fungicidní složku zabraňující opětovnému růstu mechů a lišejníků.


Renovace cembritové střechy - okres Chrudim

Kompletní renovace cembritové střechy v okrese Chrudim, v rámci které jsme provedli očištění střechy vysokotlakou myčkou, kontrolu, vyspravení a výměnu poškozených šablon, penetrační nástřik a dále nástřik barvou ve dvou vrstvách. Krom výše uvedeného jsme natřeli také dřevěné podbití střechy, okenní parapety a veškeré další klempířské prvky včetně okapů a svodů. 


Oprava a čištění střechy a komínu - Křižanov

Součástí této zakázky byla udržující oprava a částečná renovace střechy v Křižanově. Součástí poskytnutých prací bylo očištění střechy, výměna velkého množství poškozených šablon a stržení a následně znovupostavení střechy vikýře (výměna prken, lepenky, doložení eternitem). Krom výše uvedeného jsme provedli také opravu komínu a osadili jsme novou alu-zinkovou komínovou hlavu. 


Renovace alukrytové střechy - Pecka

Renovace alukrytové střechy v obci Pecka v Královéhradeckém kraji jsme prováděli v létě roku 2017. Střecha byla po mechanické stránce v dobrém stavu a mimo životnost byl pouze stávající nátěr. Střechu jsme důkladně očistili, zkontrolovali a případně doplnili přichycení krytiny a nanesli nátěr silnovrstvé polyuretanové barvy v jedné vrstvě. Odstín nátěru jsme pro zákazníka namíchali dle jeho přání. 


Renovace eternitové střechy - Třebíč

Renovaci eternitové střechy s lomem na rekreační chatě v lokalitě Třebíč. Střecha byla v dobrém mechanickém stavu, šablony nebyly poničené či popraskané a tedy jsme po očištění vysokotlakou myčkou přistoupili k penetračnímu nástřiku a dále nástřiku zvoleným odstínem barvy a to ve dvou vrstvách. Do barvy jsme přimíchali fungicidní složku zabraňující opětovnému růstu mechů a lišejníků. 


Čištění a nátěr okapů - Michnovka, Hradec Králové

V rámci této realizace jsme provedli renovaci dešťových okapů, svodů a dále závětrných lišt ve štítu domu. Prvním krokem bylo odstranění zbytků starého nesoudržného nátěru pomocí drátěného kartáče a smirkového papíru a následoval nátěr polyurethanovou antikorozní barvou ve dvou vrstvách. 


Renovace eternitové střechy - Čelákovice

Renovace eternitové střechy z léta roku 2016, kterou naše společnost prováděla v obci Čelákovice ve Středočeském kraji, zahrnovala očištění střechy vysokotlakou myčkou, kontrolu, vyspravení a výměnu šablon, penetrační nástřik a následně nástřik zvolenou barvou ve dvou vrstvách. 


Renovace plechové střechy - okres Frýdek - Místek

Renovaci této plechové střechy jsme prováděli v letních měsících roku 2016 nedaleko Frýdku - Místku. Ačkoli byla krytina na dům instalována před dvěma roky, nátěr z výroby nebyl dostatečně kvalitní, v důsledku čehož odstín značně vyšisoval. Střechu jsme očistili a následně aplikovali polyurethanový nátěr v jedné vrstvě. 


Renovace taškové střechy - okres Rychnov n. Kněžnou

Renovace a nátěr taškové střechy, kterou naše společnost prováděla v roce 2016. Krytina byla středně znečištěná a porostlá mechem. Povrch jsme nejprve důkladně očistili vysokotlakou myčkou, nanesli penetraci a dále proběhl nástřik barvou ve dvou vrstvách. 


Renovace alukrytové střechy - okres Olomouc

Renovace alukrytové střechy z roku 2016, kdy přáním zákazníka bylo vylepšit vzhled celého domu a prodloužit životnost střechy, která o původní nátěr z velké většiny přišla a na některých místech začala korodovat. V rámci renovace jsme provedli očištění střechy i zkorodovaných míst a následně provedli nástřik barvou v odstínu šedé ve dvou vrstvách. 


Renovace asfaltové střechy - Čáslav

Renovace a nátěr asfaltové střechy prováděla naše společnost v letních měsících roku 2016. Při renovaci jsme provedli očištění a kontrolu krytiny a dále vrchní nástřik barvou ve dvou vrstvách. 


Renovace plechové střechy - Slovensko

Renovaci této plechové střechy prováděla naše společnost v létě roku 2016 u našich sousedů na Slovensku. Střecha byla mechanicky v dobrém stavu, avšak stávající nátěr už výrazně překročil svou životnost. Po očištění krytiny vysokotlakou myčkou jsme povrch okartáčovali, opláchli, nanesli základní nátěr a následně vrchní nátěr ve dvou vrstvách. 

Máte dotaz nebo poptávku?